Metrowe stoły

Chcesz zamówić kilka metrów pyszności? U nas to możliwe. Tworzymy platery dostosowane do Twoich potrzeb. Serwowane na pięknych drewnianych deskach o rozmiarze od 1 metra wzwyż (powiedz nam ile potrzebujesz) i szerokości 32cm.
 

  • 1 metr będzie wystarczająco duży, aby nakarmić ok 25 osób, ale też idealny, aby się nic nie zmarnowało. Przyjęcie w domu lub ogrodzie, dodatek do przyjęcie w lokalu...
  • 2 metrowy plater to ideał na większą imprezę taką jak komunia, celebrowanie rocznicy ślubu, urodzin, świąteczne przyjęcie i wiele innych. Może być wyeksponowany w środkowej części stołu i pięknie nakryty, albo usytułowany gdzieś z boki i pełnić funkcję ,szwedzkiego stołu,. Pewne jest natomiast, że pozostanie w pamięci wszystkich i sprawi, że będzie się o nim mówić długo.
  • 3 metrowy plater to już większa sprawa. Chcesz wnieść nutę świeżości i piękna na Twoje przyjęcie weselne, okrągłą rocznice lub przyjęcie urodzinowe? Ten plater będzie idealny.


To małe dzieło sztuki oprócz tego, że ma w sobie masę pysznego jedzenia, przykuwa uwagę pięknymi kwiecistymi dodatkami oraz stylowo wyeksponowanym poczęstunkiem.

 - zdjecie nr: 1
MAŁY
PLATER

Spotkanie biznesowe, wieczór z przyjaciółmi,  świętowanie urodzin, sukcesów czy wieczór panieński/kawalerski?

 

Mały plater jest idealną odpowiedzią na spotkanie w mniejszym gronie.

DUŻY
PLATER

Jeśli potrzebujesz poczęstunku dla większej ilości osób, duży plater jest właśnie dla Ciebie.

 

Spotkanie w większym gronie biznesowym czy prywatnym będzie idealnym pretekstem, aby zamówić duży plater.

METROWE
STOŁY

Chcesz zamówić kilka metrów pyszności? U nas to możliwe. Tworzymy platery dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Serwowane na pięknych drewnianych deskach o rozmiarze od 1 metra wzwyż (powiedz nam ile potrzebujesz) i szerokości 32cm.

Strona główna o nas zamów Nasze Platery Eventy Galeria Kontakt
@2019: The Great Plate: Website by: Devilart